Väepaigad päikesesaarel

väepaigad
Paar kuud tagasi kajastasin story'des väega kohti, kus olen viibinud ja jagasin lühidalt, mis seal erilist on...
Peale seda on minu postkasti saabunud kirju küsimustega, kus need paigad asuvad ja kas oskan soovitada mõnda näiteks Heraklioni või Rethymno kandis.

"Seal, kus algab jutt väepaikadest, lõpeb mõistus". Nii ütlesin kunagi sõbrannale, kellega maagilistesse kohtadesse sattusime. Mõnedesse juhuslikult, teistesse - ette teades.

Jagan sinuga mõtteid, mis sündisid mul viibides Kreeta energiapaikades.

Väepaika sattudes ei pea midagi erakordset tegema. Loodus on nii tark - me juba tulime siia vajalike teadmistega, need on meie DNAs. Need teadmised on meie loomuliku oleku osa. Väega kohta sattudes pea meeles, et sinus juba on teadmisi, ja ole valmis neid lahti pakkima. Õnnestub või mitte, mis määral - oleneb sinust.

Kreeka keeles on andmeid, kus mis energiad valitsevad, mis ajal - näiteks hommikul positiivne energia, öösel negatiivne. Need on iidsete kreeklaste sakraalsed teadmised, mida on jagatud põlvest põlve. Kui lähed väepaika kindla kavatsusega, oleks hea seda teada. Mõnest paigast on näiteks infot, et seal kaob ajataju; teises leidub veidraid kristalle; kolmandas on tugev elektromagnetväli... Selliseid kohti on Kreetal 17, tegelikkuses on väepaiku saarel tunduvalt rohkem (Google või Vikipeedia neid ei maini).

On ekslik arvata, et väipaika sattudes hakkame tundma tuge või et see koht tervendab meid. Väepaigas on lihtsalt teatud energiate kontsentratsioon, mis võimaldab sul näha endas potentsiaali, ressurssi ja loomulikult väge. Kui sul õnnestub kasvõi hetkeks tunda sidet oma Kõrge Minaga, avanevad kanalid, mis on meile looduse poolt juba antud. Oled kindlasti kuulnud lugusid inimestest, kes avastasid endas selgeltnägemise võimed või leidsidvastuse küsimusele "Kes ma olen?" Kõik oleneb sinu seisundist ja valmisolekust.

Ära väepaigalt midagi oota. Lihtsalt ole, tunne, kuula, vaatle, koge, tunneta. Südamega. Lase läbi keha, läbi iga raku. Mediteeri kui tunned, et nüüd on see hetk. Ole hetkes. Ole ise see hetk. Kiiret pole. Aeg peatub. Vägi on sinus. Sina oledki vägi.

Kõnetas?

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

oliivipuu
Kreetalaste "Ema" - elu puu

Järgmine

happesus
Happesus ΟΞΥΤΗΤΑ (oksítita)

Jaga seda artiklit