Üllatav Kreeta: Vassilakis Estate Extra Virgin oliiviõli

Kui Kreeka autoriteetse ajakirja "Gastronomos" tippkokad said Vassilakis Estate oliiviõlist teada, olid nad väga üllatunud selle maitse ja kvaliteedi üle. 

Kreeka on suur ja oliiviõlitootjaid on kümneid tuhandeid.  On iseenesestmõistetav, et kokanduseksperte üllatada on kas väga raske või võimatu. 

Kuid see oliiviõli vallutas südamed mitte ainult Kreekas, vaid Terra Olivo oliiviõlide võistlusel, kus oli esindatud 21 riigi oliiviõlide 489 näidist. Vassilakis Estate oliiviõli pälvis Prestige Gold auhinna.

VASSILAKIS ESTATE PREMIUM
Esimese külmpressi oliiviõli (Extra Virgin)

Eksklusiiv!
Happesus: 0.1-0.3%, kõrgema antioksüdantide ja vitamiinide sisaldusega.
Maitse: väga aromaatne, järelmaitses kergelt terav. Filtreerimata, settinud oliiviõli vaoshoitud maitsega, intelligentse mõrudusega. Lõpus annab unustamatu kreemja maitse.

Terve oliivisalu ühes pudelis!
Koos päikese energiaga, mis on tuhandete aastate jooksul oliivipuid hellitanud ja neile jõudu andnud. Sügav, intensiivne maitse ja imeline aroom tänu varajaste, roheliste oliivide eripärale. Tõeline leid gurmaanidele ja tervisliku eluviisi fännidele kuna selles oliiviõlis on rohkelt polüfenoole.

Vassilakis Estate - tootja kõige eksklusiivsem,  superior kvaliteediga rafineerimata oliiviõli, mida valmistatakse  varajastest (rohelistest) oliividest, piiratud koguses. 

Sobib salatitesse, suupistesse ja kõikidesse toorroogadesse. 

Seda sõna otseses mõttes kuldaväärt oliiviõli hindavad kõrgelt mitte ainult kreeka gurmaanid ja tippkokad, vaid ka tänulikud kliendid 26 riigis.  

Lisa ostukorvi

Seotud tooted

mouratolia kreeta oliivid
Lauaoliivide kuninganna!
Üllatav Kreeta kinkekomplekt
Suurepärane kingiidee!