Maailmas tunnustatud Kreeta taimeteed

kreeta taimeteed
Põllumajandustoodete hindamise agentuur AVPA, mille peakorter asub Pariisis, on valitsusväline, mittetulunduslik organisatsioon, mis koosneb peamiselt tootjatest ja maitsehuvilistest.
Käesoleval aastal andis AVPA neljandal võistlusel "Teas Of The World" välja 133 medalit, millega tunnustati 33 riigi taimeteesid:

10 “Gourmet Or” kuldmedalit

25 hõbemedalit ja

25 pronksmedalit koos 73 teega,

mis said tipptaseme gurmeeteede tunnistuse.

Ainsaks võitjaks Kreekast osutus minu lemmik "To Fillo" - pereettevõte, mis kasvatab maitsetaimi Omalose platool, kõrgusel üle 1,200m, kus loodus on puutumatu ning tingimused on ideaalsed, et taimedes säiliksid maksimaalselt mitte ainult kasulikud omadused, aga ka terviklikkus igas mõttes. See on tähtis kuna taimi korjatakse käsitsi ja ei tehta puruks. Et tassi jõuaks terved lehed ja õied


Nikos ja Rodo on paar, keda on ühendanud suur armastus looduse vastu. To Fillo on kreeka keeles "leht"

Puhtalt lehelt asutatud ettevõte, kus iga hommik ärkavad inimesed selle nimel, et jagada maailmaga oma kirge, entusiasmi ja Kreeta ilu, on igati tunnustamist väärt.

Minu arvates on see puhas ja aus tehing nii enda kui maailmaga: teed mida armastad, et inimesteni jõuaks Emake Maa vägi puhtal kujul


Soovi korral saad kuulata intervjuud Rodo Vassilakiga siin: https://tea-biz.com/2021/11/05/avpa-gold-winners/

Tükikest Kreeta loodust saad tellida koju siin: www.yllatavkreeta.ee/tooted Sinu valitud pakiautomaati jõuab tellimus paari päeva jooksul.

Koos Kreeta taimedega jõuavad sinu tassi kauni saare päike ja võrratu maagia. Head maitsmist!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

kreeta tee
Meid kõiki ühendab üks vajadus - tunda end elusana

Järgmine

magede ja mere inimene
Kas oled mere või mägede inimene?

Jaga seda artiklit