RÕÕMUUUDIS!

oliiviõli kaubamajas
Kaua võib seda kaunikest rahva eest varjata? Säragu see ilus pudel, täis puhast kulda, kodumaa poe riiulis. Sest see on pusletükk, mis puudus tervikpildist - nii ise tunnen.
Teate, ausalt öeldes on mul raske sellesse uskuda. Aga tean, et kui Universum tahab, et miski jõuaks inimesteni, avab ta kõik uksed. Mulle on räägitud lugusid sellest, kui raske on oma tootega poeketti saada, kui keeruline kõik see süsteem on jne. Kuid usaldasin tunnet, et poevalikus peab see eriline oliiviõli olema. Ja nii see juhtuski. Tallinna Kaubamaja uue ilme saanud toidumaailmas on Kreeta eksklusiivseim oliiviõli juba olemas ning novembri algul ka Tartus!

Rahvusvahelisi ja Kreeka prestiižseid auhindu saanud, Kreeka tippkokkade poolt kõrgelt hinnatud, tervisliku toitumise fännide poolt armastatud, 26 riigis esindatud... Traditsioon, mis sai alguse aastal 1865 Kreetal, on jõudnud kordumatu maitsekimbu näol kaasmaalasteni. Tere tulemast eestlase söögilauale, kuldroheline elueliksiir!

Suurepärane näide sellest, kuidas võib ühe pere suur armastus ulatuda terve maailmani. Kreeta oliiviõlisid peetakse kõige rikkalikuma maitsega õlideks, ja see pole ime. Kes on Kreetal käinud, see teab, et siin saarel on kõik maksimaalselt intensiivne: päike, värvid, maitsed, mere türkiissinisus (kas leiutasin uue sõna?), külalislahkus ja saare võimsa jõuga muld, kus kasvab kõik, mida annab kasvatada - tomatist mangoni. Teate ju ise, mis emotsioonid tekivad teil Kreetaga seoses... intensiivsuse skaalal ikka kõrgel!

Tänan südamest kõiki, kes on algusest peale uskunud sellesse, et just see oliiviõli peab lõpuks Eestisse jõudma. Peale selle, et Vassilakis Estate on minimaalse 0.1-0.3 happesusega tervisepomm, kannab see endas ehedaid Kreeta aroome, mis rikastavad iga roa.

Eriline rõõm Eesti gurmaanidele!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Sügis Kreetal
Tere, oktoober!

Järgmine

kreeta eesel
Kooskõlas Kreetaga

Jaga seda artiklit