Kreeta TOP 5

kreeta top 5
Tihti juhtub nii, et ajades taga top 3, 5, 10 kohti, unustame me oma PÄRIS soove. Mõistus otsib infot vaatamisväärsustest, mille taustal saab ägedaid selfie'sid teha. Mõistusel on kõik analüüsitud, hoolikalt planeeritud, ettearvatav...
Aga kes PÄRISELT seda puhkust vajab?

Sina, kes otsib tunnet "olen täsväärtuslikult välja puhanud". Tänu seisunditele, mida uues kohas läbi elad, jõuad iseendani.

Kui sinu PÄRIS unistus on istuda kõrgel mäeserval, vaadeldes pilvede vahel hõljuvaid kotkaid, mine Lasithi platoole ja naudi. Nii kaua kui tunned, et oled kõrgeimas õndsuses. Mis siis, et ei lähe ekskursioonile ja jääd Knossose paleest ilma? Seal, mägedes, kuhu ihkab su hing, koged midagi, mis laeb sind võimsamalt!

Elus toimuva alus on seisund. Kui sul pole ennast, kui jooksed kellegi šabloonide, top 10 järgi, lülitub maailm nagu välja: pole koostoimet, kontakti. Nagu oleksid klaasi taga.

Küsi endalt: mida ma PÄRISELT soovin? ERITI puhkusel.

Siin on minu TOP 5 (mis ei pruugi muidugi igaühele sobida):

Naudid kreeka kohvi (miks mitte ka rakit) autentses külakeses, kus aeg jääb seisma. Muhedad papid naeratavad siiralt, ja sul ei teki hetkekski tunnet, et oled võõras. Vastupidi - oled kodus.

Viibid maalilises orus ja maitsed unikaalseid veine Minoilisest ajast pärit viinamarjasortidest. Sinu ümber on ilu ja küllust - tunned iga rakuga, et kõik on tasakaalus, nagu veingi sinu klaasis. Võrratu.

Päikesetõusud ja - loojangud - mõlemad on meie elu võtmepunktid. Kas teadsid, et inimest, kes leiab aega päikesetõusu / -loojangu vaatlemiseks, ei saa manipuleerida? Tõusev / loojuv päike on võimas elav substants, ja kui olla sellega kontaktis, täidad end eluga, mis elab läbi päikese. Võimas!

Purjeta Egeuse meres. Päikesevalguses sillerdavad lained, kaugel tsivilisatsioonist, viivad mõtted eemale. Seal, kus pole mõtteid, on PÄRIS elu. Sina, meri, kerge briis ja taevas. Idüll, milles elab su unistus.

Metsad, mäekurud, koopad, oliivisalud... kõik see luksus on loodud sulle. Looduses ei kanna sa maske, ei mängi rolle, ei tõesta midagi. Kreeta looduses koged kirjeldamatut rõõmu, rahu, väge ja armastust.

Mis on sinu Kreeta TOP 5?

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

mouratolia oliivid
Väljapraakimisest vaimustuseni

Järgmine

kreetal kohalik
Miks ma ei tunne end Kreetal võõrana?

Jaga seda artiklit