Pulmatseremoonia Kreetal

Pulmatseremoonia Kreetal
Kreetal pulmatseremoonia korraldamisega puutusin esimest korda kokku aastal 2012. Siis kaasas mind üks hea tuttav protsessi ja olen siiamaani tänulik selle põneva kogemuse eest. Loe edasi
Kui palju detaile, kui suur vastutus ja pikad, hoolikalt planeeritud ettevalmistused... ning lõpuks imeline tulemus ja kirjeldamatud emotsioonid! Edaspidi kulges nii, et korraldasime koos pulmatseremooniaid. Isegi hotellis, kus ma 2018. aastal guest relations ametikoha sain, kuulus tööülesannete hulka pulmatseremooniate korraldamine. Ja iga kord on see olnud erakordne kogemus.

Mida tuleb teha kui meeles mõlgub Kreetal pulmatseremoonia läbiviimise idee?

Visualiseerige oma unistuste päev.
  • Valige välja sihtkoht.
  • Pange paika kuupäev.
  • Võtke arvesse ilmatingimused sõltuvalt hooajast.
  • Uurige abielu registreerimise nõuetest.
Siin on kaks varianti:
1. Registreerite abielu Eestis ja teete pulmatseremooniat Kreetal.
2. Abielu registreerimine ja pulmatseremoonia Kreetal. See on tunduvalt keerulisem tee kuna tuleb kõik paberid ette valmistada, apostilliga kinnitada, kohapeal üle kontrollida. Tihti juhtub, et kohalikud ametnikud teevad vigu ja see selgub hiljem. Arvan, et pole vaja nii keerulist teed valida, lisakulud ka.

  • Saatke välja kutsed nii vara kui võimalik, et pulmakülalistel oleks piisavalt aega puhkust planeerida.
  • Käige ära välja valitud kohas ja tehke nii palju pilte kui võimalik - et veenduda, et just see koht vastab teie ootustele.
  • Leidke usaldusväärne pulmaplaneerija. Eriti tähtis, et pulmaekspert tegeleks dokumentidega korrektselt.
  • Töötage läbi ürituse eelarve.

Huvilistel tekib kindlasti küsimusi. Et teil oleks lihtne pusletükid suurde pilti panna, võite pöörduda Jenny poole (FB: Wedding Wishes Crete).

Turismihooaeg Kreekas algab prognoosi järgi 14. mail. Loodame, et seekord saab rohkem inimesi puhkust nautida ja miks mitte päikeseloojanguid nautides abieluplaane pidada.

Комментарии

Email again:

Предыдущий

Extra Virgin oliiviõli
Milles peitub oliiviõli neitsilikkus?

Следующий

Üllatav Kreeta logo
Uus logo ja rohkem rõõmu toomist Kreeta fännidele! 

Поделиться этой статьей