Milline oli meie 2020?

Uue aasta saabumist seostan ma alati kodumaal käimisega. Muinasjutuline vanalinn, pühad pereringis, kohtumised sõpradega, lumi, glögi, piparkoogid.. Loe edasi
Kuid sel aastal oli teisiti. Mis mitte mingil juhul ei tähenda, et halvasti. Vastupidi - see erakordne aasta tõi meie perre suure kingituse - 1. märtsil sündis tütar Ariana.

Nädal hiljem - pandeemia, karantiin, maskid, hirmutavad jutud pseudoviirusest. Õnneks ei mina ega mu abikaasa ei uskunud sellesse teatrisse algusest peale - tänu sellele oli lihtsam toimetada ja elust rõõmu tunda. Meie väike linnake näeb välja hooajaväliselt niikuinii nagu meil oleks karantiin, nii et, ausalt öeldes, suurt vahet polnud. Väljas sai käidud iga päev ja pikalt.


Juulis avati turismihooaeg, kuid paljud hotellid, restoranid, poed jäid kinni. Mul vedas eriti - poole kohaga hotellis töötamise asemel sain täiega emadust nautida ja riik maksis selle veel kinni.

Suvel said vanemad siin veeta 1,5 kuud ja peale neid ka vennanaine lapsega 2 kuud. Sõitsime ringi, nautisime kauneid vaateid ja häid sööke, unustamatuid päikeseloojanguid ja tühje randu!

Septembris algas kool. Lastele pandi maskid ette, meie poeg kandis seda alati lõua all. Et saaks korralikult hingata. Temalgi oma arvamus: "Koroona on väljamõeldis".

Novembri algul kuulutati taas välja karantiin, mis kestab siiamaani. Vaatamata sellele, et Kreeka on rohelises tsoonis. Maskid nii sees kui väljas (meie kanname endiselt lõua all). Koolides e-õpe. Poed töötavad click away süsteemiga (v.a.esmatarbed) - vähem tarbimist, rohkem teadlikkust!

Kuidas me siis koroona-aasta ära saadame? Suure tänulikkusega! 2020 tõi meie perre ainult head.
Kahju muidugi, et sõbrannad tulla ei saanud, aga järgmine aasta kohtume kindlasti!

Püsime endiselt positiivsuse lainel, armastame issennast, lähedasi, loodust ja elu. Laseme uued võimalused sisse, otsime kõrgeid vibratsioone ja valguse allikaid nii seest kui väljast, hoiame eemale hävitavast energiast, destruktiivsetest inimestest ja massmeediast... Hingame, rõõmustame suurte ja väikeste asjade üle, ning usume, et 2021 tuleb täis toredaid üllatusi.

Kaunist uut aastat kõigile! Olgem terved ja hoitud!

Комментарии

Email again:

Предыдущий

Следующий

Oliiviõli kasulikkusest tulevastele ja värsketele emadele 

Поделиться этой статьей